जब ट्रम्पले सार्कोजी पत्नीसँग विगतको सम्बन्ध खुलासा गरे…

जनपत्र
५ श्रावण २०७६, आईतवार ०६:२१

अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्पको धेरै महिलासँग नाम जोडियो । आफै सेलिब्रिटी भएकाले उनी सेलिब्रिटीसँग नजिकिइरहे । कुनैबेला विश्व सुन्दरी प्रतियोगिताको आयोजक समेत रहेका उनको सुन्दरीहरुसँग नजिकको सम्बन्ध रह्यो । मोडलहरुसँग उनी प्रेममा पनि परे । त्यसमध्ये एक हुन्  । सुपरमोडल कार्ला फ्रान्सका पूर्व राष्ट्रपति निकोलस सार्कोजीकी पत्नी हुन् । सार्कोजीभन्दा अग्ली ब्रुनी सुन्दरताकी खानी हुन् । राष्ट्रपति छँदै ब्रुनीको प्रेममा परेर सार्कोजीले विवाह गरेका हुन् ।

तिनै ब्रुनीसँग डोनाल्ड ट्रम्प कुनै समय नजिक थिए । दुवैको नाम जोडियो पनि ।मिक जागिरसँग दुरी बढेपछि ट्रम्प कार्ला ब्रुनीसँग नजिकिए । ट्रम्पको नामसँग जोडिएर रोमान्सका धेरै विषय बाहिर आए । ट्रम्प अआफैले ती घटना बाहिर ल्याए । तर, ब्रनीले त्यसको खण्डन गरिसकेकी छिन् । उनले ट्रम्पको निकै आलोचना गरेर नियोजित रुपमा आफूलाई जोडेर कथा बुनेको आरोप लगाइन् ।


फ्रान्सका तत्कालिन राष्ट्रपति निकोलस सार्कोजीसँग प्रेम हुँदै विवाह बन्धनमा बाँधिएर चर्चामा आएकी थिइन् ब्रुना । त्यतिबेला उनको सम्बन्ध ट्रम्पसँग भएको चर्चा चल्यो । ट्रम्पले भनेका छन्,‘मार्लालाई छुटाउन ब्रुनाले भरमग्दुर प्रयास गरिन् ।’ कार्ला सोचे र देखे भन्दा निकै कठिन महिला भएको बताए ।
एजेन्सीको सहयोगमा

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*