‘प्रेमगीत ३’ मा हमालको ठाउँमा शिवको इन्ट्री

जनपत्र
४ असार २०७६, बुधबार ०६:२६

दशैं सकिए लगत्तै छायांकनमा जान लागेको प्रतिक्षीत फिल्म ‘प्रेमगीत ३’ मा अभिनेता प्रदीप खड्काको पिताको भूमिकाका लागि अभिनेता राजेश हमाललाई अफर गरिएको थियो । आइतबार आफ्नो सेड्युल नमिलेको भन्दै हमालले फिल्म गर्न नसक्ने आधिकारिक रुपमा जानकारी दिएसँगै उनको ठाउँमा एक समय उनकै प्रतिस्पर्धी अभिनेता शिव श्रेष्ठको प्रवेश भएको छ ।
मंगलबार दिउँसो शिवसँग निर्माण टिमले कागजी सम्झौता गरेको छ । अब, उनले फिल्ममा राजाको भूमिका निर्वाहा गर्नेछन् । उनको छोरा अर्थात् राजकुमारको भूमिकामा प्रदीप र नव-अभिनेता मनिष राउत देखिनेछन् । भूमिका छोटो भए पनि उत्कृष्ट भएका कारण फिल्ममा काम गर्न राजी भएको शिवले बताएका छन् । उनी फिल्म ‘बागमती’ पछि पर्दामा देखिएका थिएनन् ।
शिवको प्रवेशसँगै दर्शकमा ‘प्रेमगीत ३’ प्रति झनै उत्सुकता बढेको छ । प्रदीप र शिवको जोडीलाई पर्दामा हेर्न निकै रोचक हुने देखिन्छ । शिवसँगै फिल्ममा ‘राते काइला’ उपनामले परिचित सुनिल थापा पनि भित्रिएका छन् । उनको पनि फिल्ममा महत्त्वपूर्ण भूमिका रहेको निर्माता सन्तोष सेनले जानकारी दिए । फिल्म २ सय वर्ष पुरानो प्रेमकथामा आधारित भएर बन्न लागेको हो ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*