हलमा प्रियंका-आयुष्मानको ‘प्रेम दिवस’ र सुरविरको ‘झट्का’

जनपत्र
३२ जेष्ठ २०७६, शनिबार ०६:५३

फिल्म ‘दाल भात तरकारी’ ले बक्सअफिसमा यस वर्षको सुखद सुरुवात गर्‍यो । शुक्रवारबाट पाँचौ हप्तामा प्रदर्शन थालनी गरेको फिल्म ‘जात्रै जात्रा’ ले पनि लोभलाग्दो व्यापार गरेपछि फिल्मकर्मीमा उत्साह थपिएको छ । गत वर्ष ६ महिना फिल्म नचल्दा फिल्म क्षेत्र नै धरासायी हुने अवस्थामा पुगेको थियो । निर्माताहरु आत्तिएका थिए । तर, चैत २९ मा रिलिज भएको ‘ए मेरो हजुर ३’ ले सुस्ताएको फिल्मको व्यापार राम्रै चलायमान बनायो ।
एक महिनामा तीन फिल्मले बक्सअफिसमा सफलता हासिल गरेपछि हलमा फेरि गत वर्षझैँ फिल्मको चाप सुरु हुन थालेको छ । हरेक हप्ताको शुक्रवार एकभन्दा बढी फिल्म रिलिज हुने परम्परा यस हप्ताको शुक्रवारबाट प्रदर्शन थालनी गरेका दुई फिल्म ‘प्रेम दिवस’ र ‘झट्का’ ले पनि धानेका छन् । दुबै फिल्म विना प्रचार प्रदर्शनमा उत्रिएका हुन् । भने, दुबै सिंगल थिएटर केन्द्रित फिल्म हुन् । दुई फिल्मको जनरा भने फरक छ ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*