कलाकार संघको अध्यक्षमा रवीन्द्र खड्का, सरिता लामिछाने ५७ मतले पछि परिन

जनपत्र
२६ जेष्ठ २०७६, आईतवार ०७:०६

नेपाल चलचित्र कलाकार संघको अध्यक्षमा रवीन्द्र खड्का निर्वाचित भएका छन् । शनिवार राजधानीमा सम्पन्न १७औं केन्द्रिय कार्यसमितिको निर्वाचनबाट अभिनेता खड्का अध्यक्षमा निर्वाचित भएका हुन् । खड्काले संघकी पूर्व महासचिव सरिता लामिछानेलाई ५७  मतान्तरले पराजित गरेका हुन् ।

सरिताको नाममा १६१ मत खसेको थियो । चुनावमा पराजित भएपछि शुभकामना ब्यक्त गर्दै सरिताले फेसबुकमा ‘चुनाव हार्नु जीवन हार्नु होइन’ भन्ने सन्देश दिएकी छन् । निर्वाचनबाट उपाध्यक्षमा उम्मेदवारी दिएका विनोद भट्टराईबाहेक सबै उनकै प्यानलबाट विजयी भएका छन् । ५ सय ९६ सदस्य रहेको संघको निर्वाचनमा कुल ३ सय ८७ मत खसेको थियो । काठमाडौंको प्रदर्शनीमार्गस्थित प्रहरी क्लबमा सम्पन्न निर्वाचनमा रेजिना उप्रेती र सानुकुमार ताम्रकार उपाध्यक्ष, चेतबहादुर सिंह राजा महासचिवमा निर्वाचित भए ।

त्यस्तै पनाह अधिकारी सचिव, पवित्रा आचार्य सहकोषाध्यक्ष निर्वाचित भए । सदस्यहरुमा धनराम केसी ‘मुस्कान’, गोपाल ढकाल ‘छन्दे’, शितल केसी, धर्मानन्द आचार्य, रोहित रुम्बा तामाङ, जयकिशन बस्नेत, पवनप्रसाद खतिवडा, उद्ववप्रसाद भट्टराई, शारदा नेपाल गीता र जीवन थापा निर्वाचित भएका छन् भने कोषाध्यक्षमा सुनिल कटुवाल निर्विरोध निर्वाचित भए ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*