वीरगन्जमा मध्यराति बसमा आगजनी

जनपत्र
१० बैशाख २०७६, मंगलवार १२:१५

वीरगन्ज/वीरगन्ज महानगरपालिको बाइपास सडकमा सोमबार राति अज्ञात समुहले दुईवटा बसमा आगजनी गरेको पाइएको छ ।
बाइपासमा रहेको भिस्वा होटल जाने चोक नजिकै सडक छेउमा रोकेर राखिएका ना ५ ख ३६१४ र ना ५ ख ३६१५ नम्बरका दुई बसमा सोमबार करिब ११ बजेतिर अज्ञात समुहले आगजनी गरेको पर्सा प्रहरीे जनाएको छ । आगजनीबाट दुवै बस जलेर ध्वस्त भएका छन्। बसमा लगाइएको आगो वीरगन्ज महानगरपालिकाको वारुण यन्त्रको सहयोगमा स्थानीय र प्रहरीले निभाएका थिए। दुवै बस, सर्लाहीको मलंगवा निवासी मनमोहन साहको रहेको प्रहरीले जनाएको छ।
बसमा आगजनी गर्नेहरुको पहिचान हुन नसकेको वडा प्रहरी कार्यालय श्रीपुरका प्रहरी निरीक्षक चक्रबहादुर मल्लले बताएउनुभयो । उहाँले घटनाको बारेमा अनुसन्धान भइरहेको जानकारी दिनुभयो ।
प्रहरीका अनुसार, बसधनी साहले बाराको परवानीपुरका श्रवणकुमार साहलाई दुवै बस भाडा चलाउन दिएका दिनुभएको थियो तर श्रवण कुमारले बसको भाडा लामो समयदेखि नदिएपछि बस धनी साहले दुई महिना पहिले दुवै बस खोसेर बाइपास सडक छेउमा पाकिंग गरी राखेको बुझिएको छ । उनीहरुका सोही बिषयमा पर्सा जिल्ला अदालतमा मुद्धा पनि चलिरहेको प्रहरी निरीक्षक मल्लले जानकारी दिनुएको छ

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*