एन्फा कास्कीका अध्यक्षको जाहेरीमा मनाङ्गेको जवाफ- जाहेरी हालेर केही हुँदैन, म पनि हाल्दिन्छु : दिपक मनाङ्गे

जनपत्र
९ माघ २०७६, बिहीबार ०७:०६

गण्डकी प्रदेशसभाका सांसद दिपक मनाङ्गेका नामले चिनिने राजिव गुरुङले ठगलाई झापड हानेर ठिक ठाउँमा ल्याउनुपर्ने तर्क दिनुभएको छ ।मंगलबारदेखि सुरु भएको मुख्यमन्त्री कपको उद्घाटन खेल अगाडि सांसद गुरुङले एन्फा कास्कीका अध्यक्ष मिलन गुरुङलाई झापड हान्नुभएको थियो । सांसद गुरुङले बुधबार पत्रकार सम्मेलन गरेर एन्फा कास्कीका अध्यक्षमाथि भ्रष्टाचार गरेको आरोप लगाउनुभएको छ । ठगेको कारण झापड हानेको उहाँको भनाइ छ ।

झापड हानेर ठीक गरे भन्न खोज्नु भएको हो रु भन्ने प्रश्नमा उहाँले भन्नुभयो, ‘मलाई एकदमै राम्रो लागेको छ । तपाईँलाई नराम्रो लागेको छ भने लेख्नुस्। के भ्रष्टचारीलाई झापड नहानेर माला लगाइदिउँ ?’ उहाँले मनाङबाट आएका १८ जना खेलाडीलाई अलपत्र पारेपछि झापड हानेको बताउनुभयो । मनाङबाट मुख्यमन्त्री कप खेल्न आएका खेलाडीलाई मिलन र एन्फाले अलपत्र पारेको उहाँको जिकिर थियो । उहाँले एन्फा अध्यक्ष कर्मा छिरिङलाई सम्झिँदै भन्नुभयो, ‘झापड हान्न मन त कर्मालाई थियो बीचमा मिलन आइपुग्नुभयो,अहिले त रिस मरिसक्यो किन हान्नुु?’

अध्यक्ष गुरुङले भने कुटपिट तथा दुर्व्यवहार भएको भन्दै सांसद गुरुङविरुद्ध कास्की प्रहरीमा उजुरी दर्ता गराउनु भएको छ ।त्यसबारे सांसद गुरुङले भन्नुभयो, ‘जाहेरी हालेर केही हुँदैन । म पनि हाल्दिन्छु ५० वटा ठगी गरेको जाहेरी के भयो र १’

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*