गुल्मीको रुरु क्षेत्र गाउँपालिका–६ मा नेकपाका सिञ्जाली विजयी

जनपत्र
१५ मंसिर २०७६, आईतवार ०७:१७

गुल्मी – रुरु क्षेत्र गाउँपालिका–६ मा वडाअध्यक्ष पदका लागि सम्पन्न उपचुनावमा नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (नेकपा) का उमेदवार गिरीप्रसाद सिञ्जाली विजयी हुनुभएको छ । सिञ्जालीले नेपाली कांग्रेसका उम्मेदवार वेदप्रसाद दर्लामीलाई पराजित गर्नु भएको हो ।

नेकपाको तर्फबाट विजयी बन्नु भएका उमेदवार सिञ्जालीले ८ सय २ मत प्राप्त गर्नु भएको थियो भने उहाँका प्रतिस्पर्धी नेपाली कांग्रेसका उमेदवार दर्लामीले ७ सय २७ मत प्राप्त गर्नुभएको जिल्ला निर्वाचन कार्यालय गुल्मीका अधिकृत राजेन्द्र पोखरेलले बताउनु भयो ।

त्यस्तै, स्वतन्त्र उमेदवार मनबहादुर दर्लामीले १ मत प्राप्त गर्नु भएको थियो ।  कुल २ हजार ४८ मतदाता रहेको यो ठाउँमा शनिबार सम्पन्न उपचुनावमा १ हजार ५ सय ४४ मत खसेको  थियो । खसेको मत मध्ये १४ मत बदर भएको मुख्य निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयले जनाएको छ ।

रुरु क्षेत्र गाउँपालिका ६ मा ०७४ को पालिका चुनावमा तत्कालीन नेकपा एमालेबाट निर्वाचित वडा अध्यक्ष पूर्णबहादुर रेगामीको निधन भएपछि उपचुनाव गरिएको हो ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*