‘प्रेमगीत ३’ को विदेश राइट्स ९५ लाखमा विक्री

जनपत्र
१५ भाद्र २०७६, आईतवार ०६:२५

अहिले निर्मातालाई हलको व्यापारमा मात्र भर पर्नु पर्ने अवस्था छैन । डिजिटल र ओभरसिज राइट्सबाट पनि नेपाली फिल्मले निकै राम्रो कमाई गर्ने गरेका छन् । प्रतिष्ठित ब्यानर र नाम चलेका कलाकारको फिल्म रिलिज अगावै मोटो रकममा विक्री हुने गरेका छन् । हलको व्यापारको भर नहुने हुँदा यसले निर्मातालाई बचाउन निकै ठूलो सघाउ पुर्‍याएको छ । फिल्मको आधाभन्दा बढी बढी लगानी अहिले ओभरसिज राइट्सबाटै उठ्ने गर्दछ ।
केही महिना अगाडि दीपकराज गिरी समुहको फिल्म ‘छ माया छपक्कै’ को ओभरसिज राइट्स १ करोड १६ लाखमा विक्री भएको थियो । यसबीच, आउँदो चैत २८ गतेबाट प्रदर्शनमा आउन लागेको अभिनेता प्रदीप खड्काको प्रमुख भूमिका रहने फिल्म ‘प्रेमगीत ३’ को पनि महँगो मुल्यमा ओभरसिज राइट्स विक्री भएको छ । शुक्रबार निर्माता सन्तोष सेनको जन्मदिनमा दाताज् इभेन्ट्सले फिल्मको विदेश राइट्स ९५ लाखमा खरिद गरेको हो ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*