बर्ष व्यक्तिबाट ४ जना सामाजिक व्यक्तित्वलाई सामुदायिक सम्मान

बर्षिक उत्सवको दिन “रामचन्द्र खड्का स्मृति सिर्जनशिल पत्रकारिता पुरस्कार–२०७६” बाट १ जना सञ्चारकर्मी पुरस्कृत हुने ।
जनपत्र
९ भाद्र २०७६, सोमबार १६:५३

हेटौंडा/सामुदायिक सञ्चार समुहद्धारा सञ्चालित सामुदायिक रेडियो, रेडियो सन्देश १०६.९ मेगाहर्जले आफ्नो बार्षिक उत्सवको अवसरमा विविध कार्यक्रम गर्ने भएको छ ।
रेडियोका अध्यक्ष सुनिल खड्काले आज पत्रकार सम्मेलन मार्फत बार्षिक उत्सवको अवसरमा गरिने कार्यक्रमहरु सार्वजानिक गर्नुभएको छ । सामुदायिक रेडियो, रेडियो सन्देश १०६.९ मेगाहर्ज २०७५ साल असोज १४ गतेबाट बिधिवत रुपमा १०६ दशमलव ९ मेगाहर्ज प्रशारणमा आएको हो ।

रेडियोले आफ्नो बार्षिक उत्सवको अवसरमा जिल्ला स्तरीय फुटसल मिडिया कप, जिल्लाका राजनैंतिक दल र पत्रकार बिच मैंत्रिपुर्ण फुटसल प्रतियोगिता, सामुदायिक बिद्यालयको रुपान्तरणको लागि बृहत शैंक्षिक अन्तक्र्रिया, निःशुल्क स्वास्थ्य शिविर र स्थानीय तहमा सूचनाको हक कार्यान्वयन बिषयक ३ नम्बर प्रदेश स्तरीय अन्तक्र्रिया कार्यक्रम गर्ने पत्रकार सम्मेलनमा जानकारी दिईएको छ ।

असोज १४ गते हुने मुख्य कार्यक्रमका दिन रेडियोका अध्यक्ष खड्काले आफ्नो स्वर्गिय पिताको नाममा स्थापना गरेको  “रामचन्द्र खड्का स्मृति सिर्जनशिल पत्रकारिता पुरस्कार–२०७६ बाट १ जना सञ्चारकर्मीलाई पुरस्कृत गरिने भएको छ भने बर्ष व्यक्ति सम्मान २०७६ बाट ४ जना सामाजिक व्यक्तित्वलाई सामुदायिक सम्मान प्रदान गरिने अध्यक्ष खड्काले बताउनुभयो । कार्यक्रममा राष्ट्रिय तथा स्थानीय कलाकारको विविध कार्यक्रम सहितको साँस्कृतिक साँझ पनि आयोजना गरिएको पत्रकार सम्मेलनमा जानकारी दिईएको छ ।

बार्षिक उत्सवको अवसरमा मकवानपुर जिल्लामा रहेका सञ्चारगृह बिच फुटसल मिडिया कप हुने भएको छ । असोजको ९ र १० गते हुने फुटसलमा मकवानपुर जिल्लाका सञ्चारगृहहरुले सहभागी जनाउनेछन् । फुटसलका बिजेतालाई आकर्षक पुरस्कारको व्यवस्था गरिएको अध्यक्ष खड्काले जानकारी दिनुभयो । फुटसलको उद्घाटनमा जिल्लाका राजनैंतिक दल र पत्रकार बिच मैंत्रीपूर्ण खेल हुने पत्रकार सम्मेलनमा जानकारी दिईएको छ । अध्यक्ष खड्का प्रकाशक रहेको निकास साप्ताहिकको आयोजनामा बिगत १२ बर्षदेखी जिल्लाका राजनैंतिक दल र पत्रकारबिच मैत्रिपूर्ण फुटबल खेल आयोजना हुँदैं आएको थियो ।

यस्तैं बार्षिक उत्सव कैं अवसरमा शिक्षासंग सम्बन्धित सरोकारवालाहरु बिच बृहत अन्तक्रिया पनि हुने भएको छ । सामुदायिक बिद्यालयको रुपान्तरण लागी शैंक्षिक अन्तक्रिया गर्न लागिएको पत्रकार सम्मेलनमा जानकारी दिईयो । बार्षिक उत्सवकैं अवसरमा हरेक बर्ष गर्दै आएको निःशुल्क स्वास्थ्य शिविर पनि हुने भएको छ । आँखा शिविर, दन्त शिविर र सम्पुर्ण सेवासहितको स्वास्थ्य शिविर गर्न लागिएको अध्यक्ष खड्काले जानकारी दिनुभयो ।

सुचना व्यवस्थापन गर्न नसक्दा स्थानिय सरकार र सञ्चारकर्मी बिचको सम्बन्धमा समस्या आएकाले स्थानीय तहमा सूचनाको हक कार्यान्वयन बिषयक ३ नम्बर प्रदेश स्तरीय अन्तक्र्रिया कार्यक्रम पनि आयोजना हुने भएको छ । अन्तक्र्रिया कार्यक्रममा ३ नम्बर प्रदेश अन्र्तगतका १३ जिल्लाका सञ्चारकर्मी सहभागि हुनेछन् । कार्यक्रममा मकवानपुर जिल्लाका सबैं स्थानीय तहका जनप्रतिनिधी र स्थनिय सरकारको सहभागिता रहने बताईएको छ ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*