हलमा देखिएला साम्राज्ञीको क्रेज ?

जनपत्र
९ भाद्र २०७६, सोमबार ०६:०६

विवादकी पर्याय हुन्, अभिनेत्री साम्राज्ञी राज्यलक्ष्मी शाह । कहिले फोटो विवाद त कहिले आफूले काम गरेको फिल्मको टिमसँग मनमुटाव । उनी अभिनयको कारणले कम अन्य कुराले बढी चर्चामा रहने गर्दछिन् । केही हप्ता अगाडि इन्डोनेसियाको बालीमा प्रेमीसँग खिचेको अन्तरंग तश्विरले उनी निकै आलोचित हुनुपर्‍यो । यसले उनको क्रेजमा ठूलो धक्का पुगेको कतिपयको विश्लेषण छ ।
प्रत्येक वर्ष दुईभन्दा बढी फिल्म नगर्ने उनको यस वर्ष महिना दिनको अन्तरमा दुई फिल्म प्रदर्शनमा आउँदैछन् । तिजको छेको अर्थात् भाद्र १३ गतेबाट फिल्म ‘मारुनी’ प्रदर्शनमा आउने तरखरमा छ । भने, घटस्थापनाका लागि फिल्म ‘रातो टिका निधारमा’ ले प्रदर्शन मिति घोषणा गरेको छ । दुबै फिल्म उनका लागि निकै महत्त्वपूर्ण छन् । दुई फिल्मको चर्चा बजारमा राम्रो छ ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*