स्वस्तिमाको आठौं फिल्म कुन ?

जनपत्र
२ भाद्र २०७६, सोमबार ०६:२२

गत वर्ष प्रदर्शनमा आएको फिल्म ‘बुलबुल’ बाट सार्क फिल्म फेस्टिवलमा उत्कृष्ट अभिनेत्रीको जुरी अवार्ड र राष्ट्रिय चलचित्र पुरस्कारमा उत्कृष्ट अभिनेत्रीको अवार्ड चुमेकी अभिनेत्री स्वस्तिमा खड्कालाई अहिले ‘नम्बर वान अभिनेत्री’ पगरी गुथाउन थालिएको छ । लभर गर्लको भूमिका होस् वा विवाहित महिला, उमेरले २५ वर्ष पनि नटेकेकी उनीसँग सबैखाले भूमिकामा जीवन्त अभिनय पस्किने खुबी छ ।
स्पष्ट वक्ताको रुपमा समेत चिनिएकी स्वस्तिमाको सातौं फिल्म ‘हजार जुनीसम्म’ यही बिहीबारबाट प्रदर्शनमा आएको छ । फिल्ममा उनले ‘सिक्किमे युवती’ को भूमिका निभाएकी छन् । दर्शकबाट मिश्रित प्रतिक्रिया बटुलेको यस फिल्मले बक्सअफिसमा भने अपेक्षाकृत व्यापार गर्न सकेको छैन । प्रदर्शनको दुई दिन फिल्मको व्यापार औसत रह्यो । शनिबार भने देशभर राम्रो रहेको जानकारी प्राप्त छ ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*