‘कबड्डी कबड्डी कबड्डी’ टीजरः उपासनाको प्रेममा दयाहाङ

जनपत्र
२३ असार २०७६, सोमबार ०७:००

माटो सुहाउँदो फिल्म बनाउन सिपालु मानिने निर्देशक रामबाबु गुरुङ निर्देशित हिट फिल्म ‘कबड्डी’ को तेस्रो सिक्वेल ‘कबड्डी कबड्डी कबड्डी’ को अफिसियल टीजर सार्वजनिक भएको छ । भाद्र १३ गतेलाई प्रदर्शन मिति घोषणा गर्दै सार्वजनिक गरिएको १ मिनेट २९ सकेण्ड छोटो टीजर इन्गेजिङ छ । दोस्रो पार्ट जहाँ अन्त्य भएको थियो तेस्रो सिक्वेल त्यहीँबाट सुरु हुने टीजरले प्रस्ट्याउँछ ।
टीजरको सुरुवातमा अभिनेता दयाहाङ राई (काजी) ‘मैयाँ’ उर्फ रिश्मा गुरुङको फोटो हेरेर टुलाइरहेका छन् । उनको साथमा विजय बराल छन् । फिल्ममा फ्रेस रोलमा इन्ट्री भएकी ‘क्याप्टेन’ गर्ल उपासना सिंह ठकुरीसँग दयाहाङसँगको प्रेम र रोमान्सलाई टीजरमा विशेष स्थान दिइएको छ । तर, टीजरको अन्तिम दृश्यले भने कन्फ्यूज बनाउन सक्छ । टीजरमा फिल्मप्रति दर्शकमा उत्सुकता जगाउने ल्याकत देखिन्छ ।
टीजर हेर्नुहोस् :-

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*