राक्सिराङमा विसालु च्याउ खाँदा बेहोस तीन जनाको हेलीकोप्टरबाट भरतपुर अस्पताल

जनपत्र
१३ असार २०७६, शुक्रबार १६:३८

हेटौंडा । मकवानपुरको राक्सिराङ वडा नम्बर ७ दराङमा बिसालु च्याउ खाँदा एक जनाको मृत्यु भएको छ भने अरु तीन जना बेहोस भएका छन् । बिसालु च्याउ पकाएर खाँदा स्थानीय १३ बर्षिय गुन्जमायाँ चेपाङको मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय मकवानपुरका प्रहरी उपरिक्षक मुकेश कुमार सिंहले बताउनुभयो ।

उहाँको बुवा, भाई र दाई पनि अचेत अवस्थामा रहेका छन् । उनीहरुको उपचारका लागि दिगो विकासका लागि एकता नेपाल संस्थाले हेलीकोप्टर मार्फत भरतपुर अस्पतालमा पु¥याएको छ । बेहोस भएका तीनै जनाको अस्पतालमा उपचारको काम भईरहेको छ । मकवानपुरको बिकट ठाउँ भएकाले गाडीमा ल्याउनका लागि लागि घण्टौ लाग्ने र बेहोस भएकाहरुको ज्यान खतरामा पर्ने भएपछी हेलीकोप्टर मार्फत उद्धार गरिएको  छ ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*