अञ्जु पन्तको स्वरमा एसराज र आशाको ‘पिरती बस्यो….’

जनपत्र
२२ आश्विन २०७८, शुक्रबार ०६:१८

वर्षौंअघि प्रदर्शन भएको नेपाली फिल्म ‘जन्म जन्म’ को एउटा रोमान्टिक गीतको रिमेक भर्सनको नयाँ म्युजिक भिडियो बिहिबार सार्वजनिक भएको छ । फिल्मका लागि साधना सरगमको स्वरमा रेकर्ड भएको ‘पिरती बस्यो‘’ बोलको उक्त गीत हाल गायिका अञ्जु पन्तको स्वरमा रेकर्ड गरेर रिमेक गरिएको छ ।

यूट्युबमा भिडियो सार्वजनिक गर्दै शुभ बहादुरद्वारा संगीतबद्ध उक्त गीतका शब्दहरु पूर्व युवराज दीपेन्द्र शाहले रचना गरिएको भनिएको छ । उक्त गीतको भिडियोमा अभिनेता एसराज गराच तथा अभिनेत्री आशा पौडेल चन्द कौशिकको रोमान्टिक जोडीलाई फिचर गरिएको छ ।

आकर्षक लोकेशनमा छायांकन गरिएको उक्त भिडियोलाई केशवराज भट्टले निर्देशन गरेका छन् । महाराज थापाले यो गीतमा संगीत संयोजन गरेका छन् । सौरभ लामा यो भिडियोका छायांकार हुन् । दिल्सन शाहले भिडियो सम्पदान गरेका छन् ।निर्देशक केशवराज भट्ट नै यो भिडियोका कोरियोग्राफर समेत हुन् ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*