नयाँ बर्षमा मुख्यमन्त्रीको शुभकामना, समृद्ध नेपाल निर्माणमा लाग्न आग्रह

जनपत्र
१ बैशाख २०७६, आईतवार ०७:१३

हेटौडा । प्रदेश नम्बर –३ का मुख्य मन्त्री डोरमणि पौडेलले सबै देशबासीहरुका लागि नयाँ बर्षको शुभकामना ब्यक्त गर्नु भएको छ । नयाँ बर्ष २०७६ सालको शुभकामना सन्देश दिदै उहाँले लामो समय विद्यमान राजनीतिक सङ्क्रक्रमण अन्त्य भई देश यतिबेला विकास र समृद्धिको पथमा अघि बढेको बताउनुभयो ।

प्रदेश नम्बर ३ सरकार “सुखी नेपाली, समृद्ध नेपाल” निर्माणको अभियानमा कृयाशिल रहेको र यसमा आम नागरिकको साथ रहनुपर्ने बताउनुभयो । समृद्ध नेपालको उद्देश्य प्राप्तिका लागि नयाँ वर्ष २०७६ ले सबैमा नविन उत्साह, उर्जा र आत्मविश्वास जागृत गर्न सफल बन्ने र सबैको प्रयत्नबाट यस देशलाई समृद्ध बनाउन सकिने उहाँको भनाई छ । यहि विश्वासका साथ सरकार अगाडी बढेको बताउँदै उहाँले सबैमा हार्दिक शुभकामना दिनु भएको छ । प्रदेश ३ का मुख्यमन्त्री डोरमणि पौडेलको शुभकामना भिडियोमा जस्ताको तस्तै ।टौडा । प्रदेश नम्बर –३ का मुख्य मन्त्री डोरमणि पौडेलले सबै देशबासीहरुका लागि नयाँ बर्षको शुभकामना ब्यक्त गर्नु भएको छ । नयाँ बर्ष २०७६ सालको शुभकामना सन्देश दिदै उहाँले लामो समय विद्यमान राजनीतिक सङ्क्रक्रमण अन्त्य भई देश यतिबेला विकास र समृद्धिको पथमा अघि बढेको बताउनुभयो ।

प्रदेश नम्बर ३ सरकार “सुखी नेपाली, समृद्ध नेपाल” निर्माणको अभियानमा कृयाशिल रहेको र यसमा आम नागरिकको साथ रहनुपर्ने बताउनुभयो । समृद्ध नेपालको उद्देश्य प्राप्तिका लागि नयाँ वर्ष २०७६ ले सबैमा नविन उत्साह, उर्जा र आत्मविश्वास जागृत गर्न सफल बन्ने र सबैको प्रयत्नबाट यस देशलाई समृद्ध बनाउन सकिने उहाँको भनाई छ । यहि विश्वासका साथ सरकार अगाडी बढेको बताउँदै उहाँले सबैमा हार्दिक शुभकामना दिनु भएको छ । प्रदेश ३ का मुख्यमन्त्री डोरमणि पौडेलको शुभकामना भिडियोमा जस्ताको तस्तै ।

नयाँ वर्षको हार्दिक शुभकामना .

लामो समय विद्यमान राजनीतिक सङ्क्रमण अन्त्य भई देश यतिबेला विकास र समृद्धिको पथमा अघि बढेको छ । प्रदेश नं ३ सरकार “सुखी नेपाली, समृद्ध नेपाल” निर्माणको अभियानमा कृयाशिल छ । यस उद्देश्य प्राप्तिका लागि नयाँ वर्ष २०७६ ले हामी सबैमा नविन उत्साह, उर्जा र आत्मविश्वास जागृत गर्न सफल बनोस्, हामी सबैको प्रयत्नबाट यस देशलाई समृद्ध बनाउन सकिन्छ । यहि विश्वासका साथ यहाँहरु सबैमा नयाँ वर्षको हार्दिक शुभकामना ब्यक्त गर्दछु ।

Gepostet von DM Paudel am Samstag, 13. April 2019

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*