सन्दीपले होबर्ट हुरिकेन्सबाट बिग ब्यास लिग खेल्ने : सम्मान महशुस गरेको प्रतिक्रिया

जनपत्र
५ मंसिर २०७७, शुक्रबार ०६:३८

नेपाली क्रिकेट खेलाडी सन्दीप लामिछानेले अष्ट्रेलियाको बिग ब्यास लिग ९बीबीएल० ट्वान्टी ट्वान्टी क्रिकेट होबर्ट हुरिकेन्सबाट खेल्ने भएका छन् । होबर्टले विदेशी खेलाडीको कोटामा सन्दीपलाई अनुबन्ध गरेको व्यवस्थापक रमन सिवाकोटीले जानकारी दिनुभयो । सम्झौता रकम भने खुलाइएको छैन । सन्दीपले लगातार तेस्रो पटक बीबीएल खेल्न लागेका हुन् । यसअघि सन्दीपले दुई सिजन मेलबर्न स्टार्सबाट बीबीएल खेलेका थिए । दुवै सिजनमा गरी बीबीएलमा २० खेल खेलेका सन्दीपले २६ विकेट लिएका छन् ।

बीबीएलका लागि होबर्टमा सामेल हुन पाउँदा सम्मान महशुस गरेको सन्दीपले सामाजिक सञ्जालमार्फत् प्रतिक्रिया दिएका छन् । इन्डियन प्रिमियर लिग ‘आईपीएल’ सकिएपछि फर्केका सन्दीप अहिले चितवनमा छन् । नयाँ सिजनको बीबीएल आउँदो डिसेम्बर १० अर्थात् मङ्सिर २५ गतेदेखि सुरु हुनेछ । यस सिजनमा हरेक टिमले तीन विदेशी खेलाडीलाई प्लेइङ सेटमा राख्न पाउने छन् । यसअघि बीबीएलमा दुई विदेशी खेलाडीलाई मात्र राख्न पाइने नियम थियो ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*