आईपीएल : चेन्नईसँग हार्‍यो हैदराबाद

जनपत्र
२८ आश्विन २०७७, बुधबार ०५:५५

यूएईमा जारी आईपीएलको २९ औं खेलमा चेन्नई सुपर किंग्सले सनराइजर्स हैदराबादमाथि २० रनको उत्कृष्ट जित निकालेको छ। मंगलबार राति जितको लागि १६८ रनको लक्ष्य पछ्याएको हैदराबादले २० ओभरमा ८ विकेटको क्षतिमा १४७ रनमात्र बनायो।

हैदराबादलाई जितको लागि अन्तिम ओभरमा २२ रन आवश्यक थियो। ड्वेन ब्राभोले अन्तिम ओभरमा १ विकेटका साथ १ रनमात्र दिँदै महत्वपूर्ण दुई अंक पक्का गराए। हैदराबादका मध्यक्रमका ब्याट्सम्यान केन विलियम्सनले ३९ बलमा ७ चौकासहित सर्वाधिक ५७ रन जोडे पनि जितको लागि पर्याप्त रहेन।

राशिद खान ८ बलमा १ चौका र १ छक्कासहित १४ रनमा क्याच आउट भएसँगै हैदराबादको झिनो आशा पनि सकिएको थियो।त्यसअघि दुबई इन्टरनेशल क्रिकेट स्टेडियममा टस जितेर ब्याटिङ रोजेको चेन्नईले निर्धारित २० ओभरमा ६ विकेटको क्षतिमा १६७ रन बनाएको थियो। चेन्नईले अन्तिम पाँच ओभरमा ५१ रन जोड्दा ४ विकेट गुमाएको थियो।

आठौं खेलमा यो चेन्नईको तेस्रो जित हो। उसले अब आफ्नो नवौं खेल दिल्लीसँग शनिबार खेल्ने छ । हैदराबादले भने आफ्नो नवौं खेलमा अब आइतबार कोलकाता नाइट राइडर्ससँग खेल्ने छ । अंक तालिकामा अहिले मुम्बई, दिल्ली र बैंगलोरको समान १० अंक छ। तर, समान ७ खेलमा नेट रन रेटको आधारमा मुम्बई शीर्ष, दिल्ली दोस्रो र बैंगलोर तेस्रो स्थानमा छन्। कोलकाता चौथो स्थानमा पुगेको छ। हैदराबाद पाँचौ स्थानमा, चेन्नई छैटौं स्थानमा, राजस्थान सातौं स्थानमा, पन्जाब पुछारमा छ ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*