६ वर्षकी रुसी बालिका नयाँ राजकुमारी !

जनपत्र
२३ पुष २०७६, बुधबार ०६:३२

रुसकी छ वर्षकी यलिना यकुपोवाको सौन्दर्य देखेर अहिले विश्व चकित बनेको छ । त्यसैले पनि हुनुपर्छ, विश्वका विभिन्न देशका मानिसहरुले रुसी ती बालिकाको विषयमा निकै धेरै प्रशंसा गर्न थालेका छन् ।

हुन पनि ती बालिकाले ४ वर्षको उमेरदेखि नै मोडलिङ सुरु गरेकी थिइन् । सानैदेखि मोडलिङमा लागेकी यी बालिकाका इन्स्टाग्राममा पनि २२ हजारभन्दा धेरै फलोअर्स पुगेका छन् । र मानिसहरु सामाजिक सन्जालमा लेखिरहेका छन्– विश्वकी नयाँ राजकुमारी ।

अर्कोतिर, यलिनाले विभिन्न फेसन अभियानहरुमा पनि भाग लिएकी छिन् । उनी मोनालिसा किड्स, ग्लेरिया जिन्सलगायतका ब्रान्डका लागि आधिकारिक प्रतिनिधि पनि हुन् । उनका म्यानेजरका अनुसार पछिल्लो वर्ष उनलाई अमेरिका, जर्मनी, बेलायतबाट सबैभन्दा बढी खोजिरएको छ । एजेन्सी

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*