अन्तरनगर स्तरीय फुटबलमा सहभागि हेटौंडाका खेलाडीलाई बिदाई

जनपत्र
३ असार २०७६, मंगलवार १७:५५

हेटौंडा । उपमेयर कम महिला फुटबल खेल्न काठमाण्डौमा जान लागेका महिला खेलाडीलाई आज हेटौंडा उपमहनागरपालिकाले बिदाई गरेको छ । काठमाण्डौंको ससस्त्र प्रहरी हलचोक खेल मैदानमा सञ्चालन हुने अन्तरनगर उपमेयर कप फुटबल प्रतियोगितामा भाग लिन जान लागेका खेलाडीहरुलाई आज हेटौंडा उपमहानगरपालिकाका मेयर हरिबहादु रमहतले बिदाई गर्नुभयो ।

काठमाण्डौमा सञ्चालन भएको उपमेयर कप फुटबलमा भाग लिनका लागि हेटौंडाबाट २० जना महिला फुटबल खेलाडीलाई टिका, खादा ओढाएर मेयर महत र उपमेयर मिना कुमारी लामाले बिदाई गर्नुभएको हो । अन्तरनगर उपमेयर कप फुटबल प्रतियोगितामा बिजयी भएर फर्कनका लागि मेयर महतले आग्रह गर्नुभएको छ । खेल क्षेत्रलाई उपमहानगरपालिकाले हरेक क्षेत्रमा हौसला प्रदान गर्दै आएको छ ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*