उच्च नेतृत्वको सम्पत्ति छानबिन गर्नुपर्छ : रवीन्द्र मिश्र

जनपत्र
४ आश्विन २०७६, शनिबार ०५:५४

साझा पार्टीका केन्द्रीय संयोजक रवीन्द्र मिश्रले उच्च पदका व्यक्तिहरुको सम्पत्ति छानबिन गर्नुपर्ने बताएका छन् । आफूहरु सरकारमा आए २०४६ साल यताका राजनीतिक, प्रशासनिक र अन्य उच्च नेतृत्वको सम्पत्ति छानबिन गर्ने उनले सुनाए ।
पार्टीको जिल्ला संयोजक घोषणा कार्यक्रममा सहभागी हुन शुक्रबार सदरमुकाम आएका मिश्रले देशमा भ्रष्टाचार मौलाएको भन्दै सचेत हुन नागरिकलाई आग्रह गरेका छन् । ‘सिमित बिचौलिया र राजनीतिक परिवारको स्तर मात्र बढेको छ, उनीहरुले देश दोहन गरिरहेका छन्,’ उनले भने, ‘नागरिक सचेत हुनुपर्‍यो ।’

मतदाताले असल नेतृत्व चुन्न नसकेको भन्दै उनले राजनीतिक मायाजालबाट मुक्त हुन आग्रह गरे । सरकारको नेतृत्व गर्ने अवसर पाए कर्मचारी युनियन खारेज गर्ने उनले बताए । ‘प्रशासनलाई राम्रो काम गर्न नदिने कर्मचारी युनियन हो, जनताको तलव खाएर नेता, पार्टी र आफ्नो मात्र सेवा गर्ने कर्मचारीको काम छैन, हरेक कार्यालयमा राखिएका युनियनका बोर्डहरु हटाउँछौ,’ उनले भने ।

युनियनको आडमा खरिदार र नासुले सचिवस्तरको कर्मचारीको टेवल ठटाउने आँट गर्ने गरेको भन्दै उनले चिन्ता जनाए । शिक्षक र प्राध्यापक संगठन पनि खारेज गरिने उनको भनाइ छ । युनियन र संगठन खारेज भए जनताले सहज रुपमा सेवा पाउने उनले तर्क गरे ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*