मुस्किलले जोगियो जितेन्द्रको ज्यान, समातिए सुटर

जनपत्र
२२ श्रावण २०७६, बुधबार ०६:३६

विराटनगरका एक व्यापारीको हत्याका लागि पाँच लाख भारुको सुपारी लिएर भारतबाट आएका सुटर पक्राउ परेका छन् । विराटनगर हाटखोलाका जितु भनिने जितेन्द्र रायको हत्याका लागि भारु पाँच लाखको डिल गरेका दुई जना सुटरसहित तीन जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको हो । पक्राउ पर्नेमा हत्याका मुख्य योजनाकार विराटनगरका मन्नु गुप्ता, हरिनारायण झा र साफसुटर कुलानकुमार सिंह छन् ।

सिंह र गुप्ता विराटनगर र झा सर्लाहीबाट पक्राउ परेका हुन् । सुपारी लिएर विराटनगर आएकामध्ये राज भनिने राजुकुमार रौनियार र राकेश झा फरार छन् । दुबैजना भारतीय नागरिक हुन् । फरार अभियुक्तको खोजी कार्य भइरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय मोरङका प्रहरी उपरीक्षक विश्व अधिकारीले जानकारी दिए । कुलानको बयान र प्रमाणहरु अध्ययन गर्ने क्रममा हत्याको योजना बनेको खुलेको उनले बताए ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*