मकवानपुरे मोडल सगुन स्याङतानको…….के खानु कसम’ म्यूजिक भिडियो सार्वजनिक

जनपत्र
२० पुष २०७७, सोमबार १६:४९

मकवानपुरे चर्चित मोडल सगुन स्याङतानको नयाँ म्यूजिक भिडियो भर्खर बजारमा आएको छ । बिशाल काल्तानको शब्द,संगीत र लय रहेको …के खानु कसम’ नामक गीतमा उहाँले मोडेलिड्ड गर्नु भएको हो । आज हेटौँडामा पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गरि …के खानु कसम’ बोलको गीतको म्यूजिक भिडियो सार्वजनिक गरेको हो । पत्रकार सम्मेलन मार्फत सार्वजनिक गरेको यो भिडियो स्याङतानको पहिलो भने होइन । सार्वजनिक भएको केही समयै स्रोता, दर्शकले मन पराएका छन् । उहाँले यस अघि पनि धेरै गीतमा मोडलिड्ड गरिसक्नु भएको छ ।

आज पत्रकार सम्मेलनमा युवा लिडर तथा समाजसेवी समेत रहनु भएका मोडल सगुनले हालै सार्वजनिक भएको …के खानु कसम’बोलको गीतबाट र्दशकले मन पराउनेमा बढि आशावादी रहेको बताउनु भयो । उहाँले मोडलिड्ड क्षेत्रमा लामो समय विताएको भन्दैे दर्शकहरुमा यस भिडियोले मनोरञ्ज प्रदान गर्ने र माया पिरती  बिचको भिडियो भएको हुँदा सबैले माया गर्नेमा आफु विस्वस्त रहेको उहाँको भनाई रहेको थियो । उहाँले फिल्म तथा म्युजिक भिडियो आफ्नो रुचिको बिषय रहेको बताउँदै यस क्षेत्रमा निरन्तर अघि बढ्ने बताउनु भयो ।

सुमित लामाको निर्देशनमा बनेको म्यूजिक भिडियोमा सगुनलाई मोडल यङगी दोड्ड (तामाड्ड)ले साथ दिनु भएको छ । दुच्छे म्यूजिक क्रियशनबाट सार्वजनिक भएको यस गीतमा दिपेश प्रधानकोे अडियो मिक्सिङ रहेको छ । लक्ष्मण घिमिरेले छ्याङकन र विष्णु सेवाले ड्रोनको भुमिका निर्वाह गरेका छन् । पत्रकार सम्मेलनमा निर्देशक सुमित लामाले भिडियो धेरै राम्रो बनेको भन्दै सबैले हेरेर सल्लाह तथा सुझाव दिनको लागि आग्रह गर्नु भयो । उहाँले चितवानको जेम्सवल्ड पार्क, कबिलास रिसोर्ट, टिकौलीको जंगल लयाततको क्षेत्रमा भिडियो छ्याङकन गरिएको बताउनु भयो । भिडियोलाई द मिरर युनिटले निर्माण गरेको हो ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*