काग्रेश निर्वाचनः मकवानपुर क्षेत्र नम्बर २ को सभापतिमा मुक्तान विजयी

जनपत्र
७ मंसिर २०७८, मंगलवार १७:०५

हेटौंडा / नेपाली कांग्रेसको १४ औं महाधिवेशनअन्तर्गत सोमबार सम्पन्न प्रतिनिधिसभा निर्वाचन क्षेत्र नम्बर २ को मतपरिणाम आएको छ । प्रतिनिधि सभा क्षेत्र नम्बर २ को सभापतिमा देउवा पक्षका लोक मुक्तान विजयी भएका हुन् ।

सोमबार सम्पन्न निर्वाचनको मत परिणाम अनुसार उनी ६२० मतसहित निर्वाचित भएका हुन् । त्यस्तै अर्का उम्मेदवार इश्वरराज पौडेलले ३५३ मत पाए । सभापति मुक्तान सहित सचिवमा थल बहादुर थापा सन्तोष, बलराम घिमिरे, सहसचिवमा निर्मला रुम्बा र चुनारी माया थिङ विजयी भएका हुन् ।

थापाले ५२७ मत र घिमिरेले ४६२ मत प्राप्त गरी विजयी भएका हुन् । त्यस्तै सचिव पदमा रमेश कुमार थिङले ३४४ र राजकुमार ब्लोनले ३७७ मत प्राप्त गरी पराजित भएको मतदान अधिकृत रामकुमार अधिकारीले जानकारी दिएका छन् । महाधिवेशन प्रतिनिधिहरुको भने मतगणना भइरहेको जनाइएको छ । यसअघि प्रतिनिधिसभा क्षेत्र नम्वर १ को मत परिणाम सार्वजनिक भइसकेको छ । ४० मत बदर भएकोसमेत जनाइएको छ । अहिले प्रतिनिधि सभा क्षेत्र नम्बर २ को महाधिवेशन प्रतिनिधिको मतगणना भइरहेको छ ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*