प्रहरीका असईविरुद्ध १ करोडभन्दा बढीको बिगो कायम गरी मुद्दा दायर

जनपत्र
३१ श्रावण २०७८, आईतवार १७:५१

प्रहरी कल्याण कोषद्वारा संचालित पेट्रोल पम्प नक्सालमा कार्यरत प्रहरी सहायक निरीक्षक ९असई० दिलिप कार्कीविरुद्ध १ करोडभन्दा बढी बिगो कायम गरी अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगले भ्रष्टाचार मुद्दा दायर गरेको छ। अख्तियारले आइतबार विशेष अदालत काठमाडौंमा १ करोड ३ लाख ९७ हजार ९३७ रुपैयाँ बिगो कायम गरी मुद्दा दायर गरेको हो। कार्कीले हुँदै नभएको कारोबारको आधारमा असुली देखाएर रकम हिनामिना गरेको भन्दै अख्तियारमा उजुरी परेको थियो।

त्यसपछि कार्कीले पेट्रोल पम्पमा कार्यरत रहँदा उनले बिक्री गरेको तेलको रकमबाट १ करोड ३ लाख ९७ हजार ९३७ रुपैयाँ हिनामिना गरेको अनुसन्धानबाट खुलेको थियो। १ करोडभन्दा बढी हिनामिना गरेको पाइएपछि उनीविरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा दायर गरिएको अख्तियारले जनाएको छ। नेपाललाईभबाट

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*