उपियाँ, उडुस, साङ्ला, मुसा नियन्त्रण गर्न त्रिवि शिक्षण अस्पतालद्वारा टेण्डर आह्वान

जनपत्र
३० श्रावण २०७८, शनिबार १३:०६

काठमाण्डौ – त्रिवि शिक्षण अस्पताल महाराजगञ्ज काठमाण्डौले उपियाँ, उडुस, साङ्ला, मुसा आदि नियन्त्रण गर्न टेण्डर आह्वान गरेको छ ।

अस्पतालले शुक्रबार एक सार्वजनिक सूचना निकालेर बोलपत्र आह्वान गरेको हो । अस्पतालका विभिन्न विभाग, शाखा, वार्ड, ओपीड, युनिटलगायत अस्पताल परिसरभित्रका अरु ठाउँहरुमा मुसा, उडुस, उपियाँ, साङ्लालगायत नियन्त्रण गर्नुपर्ने भएकाले टेण्डर आह्वान गरिएको सूचनामा उल्लेख छ ।

सम्बन्धित विषयमा इजाजत प्राप्त इच्छुकलाई आवश्यक कागजात साथ गोप्य सिलबन्दीसहित १५ दिनभित्र बुझाउन भनिएको छ । साथै आवश्यक जानकारीका लागि अस्पतालको सामान्य प्रशासन शाखा ख मा सम्पर्क गर्न सूचनामा उल्लेख छ ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*