मकवानपुरबाट लागूऔषध गाँजा निकासी गर्नेक्रम बढ्यो

जनपत्र
३ श्रावण २०७८, आईतवार ०६:५६

हेटौंडा। मकवानपुर जिल्ला भएर लागूऔषध ओसार पसार गर्नेक्रम निकै बढेको छ । निकासी गर्न लागिएको गाँजा प्रहरीले नियन्त्रणमा पनि लिएको छ । ठुला ट्रक, टाटासुमोमा गाँजा ओसार्ने क्रम पनि बढेको छ । यसको नियन्त्रणका लागि प्रहरी पनि सक्रिय भएको छ । तर, मकवानपुरका बिकट गाउँ र धादिङ जिल्लाबाट समेत भारत निकासी गर्न लागेको गाँजा मकवानपुर प्रहरीले बरामद गर्ने गरेको छ ।

बितेको असार महिनामा सबै भन्दा धेरै गाँजा बरामद गरिएको छ । प्रहरीका आखा छलेर निकासी गर्न खोज्ने तस्करहरु पनि धेरै बढेका छन् । यसै क्रममा मकवानपुरको कैलाश गाउँपालिका वडा नम्बर ९ नामटारबाट लागुऔषध गाँजासहित २ जनालाई पक्राउ गरेको छ।

अस्थायी प्रहरी पोष्ट नामटारबाट प्रहरी सहायक निरीक्षकको कमाण्डमा रहेको टोलीले गस्ती टोलीले कैलाश ९ नामटारमा संकास्पद अवस्थामा पैदल हिडिरहेको दुईजनालाई ९ किलो लागुऔषध गाँजासहित पक्राउ गरेको हो।

प्रहरीले गाँजा सहित कैलाश–४ झ्याङ्ने बस्ने अन्दाजी १५ बर्षीय सन्तोष न्यौपाने र सोही स्थान बस्ने अन्दाजी १४ बर्षीय सागर मोक्तानलाई पक्राउ गरेको मकवानपुर प्रहरी प्रवक्ता डिएसपी जयश्वर रिमालले बताउनुभयो ।

प्रहरीले उक्त गाँजा दुबै जनाले दुई वटा पोका बनाएर पछाडी भिर्ने झोलामा लुकाई छिपाई ल्याइएको अवस्थामा फेला पारेको हो।पक्राउ परेका दुबैजना माथि आवश्यक अनुसन्धान भइरहेको जनाइएको छ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*