नेदरल्यान्ड्सलाई हराउँदै चेक क्वाटरफाइनलमा

जनपत्र
१४ असार २०७८, सोमबार ०७:१३

उपाधि दाबेदार मानिएको नेदरल्यान्ड्सलाई हराउँदै चेक रिपब्लिक युरोकप फुटबलको क्वाटरफाइनलमा प्रवेश गरेको छ। हंगेरीमा आइतबार राति भएको प्रि-क्वाटरफाइनलमा चेक रिपब्लिकले १० खेलाडीमा सीमित नेदरल्यान्ड्सलाई २-० गोल अन्तरले पराजित गरेको हो। पुस्कास एरिनामा चेक रिपब्लिकलाई जित दिलाउन टोमस होल्स र प्याट्रिक शिकले एक-एक गोल गरे।

पहिलो हाफ गोलरहित बराबरीमा सकिएको खेलको दोस्रो हाफको सुरुवातमै नेदरल्यान्ड्स १० खेलाडीमा समेटिएको थियो। खेलको ५५औं मिनेटमा डिफेन्डर म्याथिस डी लिग्टले रातो कार्ड पाएपछि नेदरल्यान्ड्स १० खेलाडीमा समेटिएको हो।

खेलको ६८औं मिनेटमा टोमसले गोल गर्दै चेक रिपब्लिकलाई १-० को अग्रता दिलाए । टोमस कालसको पासमा उनले हेडरमार्फत गोल गरे। त्यसपछि खेलको ८०औं मिनेटमा प्याट्रिकले गोल गर्दै चेक रिपब्लिकलाई २(० को जित दिलाए।

अब चेक रिपब्लिकले क्वाटरफाइनलमा डेनमार्कसँग खेल्नेछ। डेनमार्क वेल्सलाई ४(० ले हराएर क्वाटरफाइनलमा प्रवेश गरिसकेको छ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*