ललिता निवास प्रकरण : नेकपामा बदनामीको चिन्ता

जनपत्र
१७ बैशाख २०७६, मंगलवार ०६:५७

काठमाडौं- प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले नीति तथा कार्यक्रम तथा बजेटको विषयमा छलफल गर्न सोमबार बोलाएको सचिवालयको अनौपचारिक बैठकमा नेकपाका नेताहरुले ललितानिवास जग्गा प्रकरणमा पार्टीको बदनाम भएको भन्दै चिन्ता व्यक्त गरेका छन् ।
बालुवाटारस्थित प्रधानमन्त्री निवासमा बसेको बैठकमा नेकपा सचिवालय सदस्यहरुले सरकारले ल्याउन लागेको बजेटसँगै ललितानिवासको जग्गा प्रकरणबारे पनि आआफ्ना धारणा राखेका थिए । बैठकमा सहभागी सदस्यहरुले महासचिव नै सो प्रकरणमा मुछिएपछि पार्टीकै बदनाम भएको भन्दै चिन्ता व्यक्त गरेका हुन् ।
सुरुमा पार्टीका वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपालले ललिता निवासको जग्गा फिर्ता गर्ने सरकारको कदम स्वागतयोग्य भएको उल्लेख गर्दै त्यसमा क–कसबाट त्रुटि भएको हो त्यसलार्इ मिहीन ढंगले केलाउनु पर्नेमा जोड दिए । यो समाचार टपेन्द्र कार्कीले नागरिकमा लेखेका छन् ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*