बारामा खेत खन्ने क्रममा ७ फिटको मुर्ती फेला

जनपत्र
१६ फाल्गुन २०७७, आईतवार ०७:०१

बाराको हरिहरपुर गाउमा ७ फिटको मुर्ती फेला परेको छ । शनिबार दिउसो ५ बजे सिम्रौनगढ नगपालिका वार्ड नम्बर ४ हरिहरपुर स्थित किशुन्द्र महतोको खेत खन्ने क्रममा उक्त मुर्ती फेला परेको हो ।पोखरी खन्ने क्रममा लगभग १०फिट गहिरो जमिनबाट ७फिट लामो र ४ फिट चौडाइ भएको भगवान बिष्णको मुर्ती फेलापरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बाराका प्रहरी निरिक्षक सुरेन्द्र यादवले बताउनु भयो ।

मुर्ती फेला परेको खबर प्राप्त हुनासाथ इलाका प्रहरी कार्यालय सिम्रौनगढबाट प्रहरी निरिक्षक दिपक सुवेदी र खजानी प्रहरी चौकिका सहायक निरिक्षकको नेतृत्वमा प्रहरी पुगेको प्रहरी टोलीले वडाअध्यक्ष लगायतका जनप्रतिनिधिहरुर्सग समन्वय गर्दै स्थानिय महादेव मन्दिरमा राखिएको प्रहरी निरिक्षक यादवले बताए ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*