२९ गतेको प्रदर्शनको लागि कांग्रेसका शीर्ष नेता मुख्य सहरमा जाने, कुन ठाउँमा को ?

जनपत्र
२६ मंसिर २०७७, शुक्रबार १८:०१

काठमाण्डाै – नेपाली कांग्रेसले सरकारको मनोमानीविरुद्ध आउँदो सोमबार हुने देशव्यापी प्रदर्शनको लागि तयारी तीव्र भएको जनाएको छ । नेपाली कांग्रेसले देशका मुख्य–मुख्य सहरमा सम्बोधनको लागि नेताहरू नामावली पनि सार्वजनिक गरेको छ ।

यो सरकार आएपछि भ्रष्टाचार बढेको, कोरोना रोकथाममा निरीह भएको, तनहुँमा वरिष्ठ नेता रामचन्द्र पौडेलमाथि दमन गरेको लगायत विषयमा केन्द्रित रहेर कांग्रेसले देशव्यापी प्रदर्शन गर्न लागेको छ ।

२९ गते सभापति शेरबहादुर देउवाले हेटौँडामा हुने प्रदर्शनलाई सम्बोधन गर्नुहुनेछ भने वरिष्ठ नेता रामचन्द्र पौडेल काठमाण्डौको प्रदर्शनमा सहभागिता हुनुहुनेछ । यस्तै महामन्त्री शशाङ्क कोइराला विराटनगर, उपसभापति विमलेन्द्र निधि भक्तपुर, पूर्वमहामन्त्री कृष्णप्रसाद सिटौला महोत्तरी, प्रकाशमान सिंह धनुषा, सीतादेवी यादव ललितपुर, प्रकाशशरण महत झापा, पूर्वउपसभापति गोपालमान श्रेष्ठ काभ्रे, चित्रलेखा यादव सप्तरी र रामशरण महत चितवन जानुहुनेछ ।

यस्तै अर्जुननरसिंह केसी पोखरा, एनपी साउद अछाम, गगन थापा कैलाली र प्रदीप पौडेल कञ्चनपुरमा हुने प्रदर्शनमा सहभागी हुने नेपाली कांग्रेसले जनाएको छ ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*