चाउचाउ उद्योगका मजदुरमा कोरोना पुष्टि भएपछि बाँसगढी नगरपालिका सिल

जनपत्र
२२ भाद्र २०७७, सोमबार ०६:०७

बर्दियाको बाँसगढी नगरपालिका वडा नं. ३ मा रहेको चौधरी ग्रुपद्वारा सञ्चालित चाउचाउ उद्योगमा कार्यरत ४२ जना मजदुर तथा कर्मचारीमा कोरोना सङ्क्रमण पुष्टि भएपछि बाँसगढी नगरपालिकाको पुरै क्षेत्र सिल गरिएको छ ।

चाउचाउ उद्योगमा कार्यरत सङ्क्रमण पुष्टि भएका ४२ जनामध्ये ३४ जना बाँसगढी नगरपालिकाका, चार जना बढैयाताल गाउँपालिका र चार जना बर्दिया जिल्लाबाहिर ठेगाना रहेकाहरू छन् । चाउचाउ उद्योगमा कार्यरत मजदुर तथा कर्मचारीहरूमा कोरोना सङ्क्रमण पुष्टि भएपछि भदौ २८ गतेसम्मका लागि बाँसगढी नगरपालिका क्षेत्र पूर्ण रुपमा सिल गरिएको छ । जिल्ला प्रशासन कार्यालय बर्दियाका सूचना अधिकारी नारायण ढकालका अनुसार भदौ २२ गते बिहान ६ बजेदेखि भदौ २८ गते राति १२ः०० बजेसम्मका लागि पूर्णरुपमा नगरपालिकाको चारैकिल्ला तोकेर सिल गरिएको छ ।

नगरपालिकाको पूरै क्षेत्र सिल गरिए पनि पूर्वपश्चिम राजमार्ग भएर अन्य जिल्ला आउजाउ गर्ने सवारी साधन भने चल्ने सूचना अधिकारी ढकालले जानकारी दिनुभएको समाचार आजको गोरखापत्रले प्रकाशन गरेको छ ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*