कुलमान घिसिंगको गौतमबुद्ध अन्तराष्ट्रिय क्रिकेट रङ्गशालालाई सहयोग, धुर्मुसले दिए धन्यवाद

जनपत्र
२६ मंसिर २०७६, बिहीबार ०६:३९

राष्ट्रियरुपमा चर्चा पाएको गौतमबुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेट रङ्गशाला निर्माण कार्य अहिले धमाधम भईरहेको छ । रामपुरमा निर्माण थालिएको रङ्गशालामा जुटेका धुर्मुस सुन्तली फाउण्डेसनलाई देश विदेशबाट सहयोग आइरहेको छ । यसै बीच नेपाल बिधुत प्राधिकरणका प्रबन्ध निर्देशक कुलमान घिसिङले समेत आफ्नो तर्फबाट सहयोग पुर्याएका छन् ।

५ महिना अघि जब कुलमान घिसिंग चितवन पुगेको बेला धुर्मुस सुन्तली फाउण्डेसनका अध्यक्ष सिताराम कट्टेलसंग भेटेर रङ्गशालाको काम बारे जानकारी लिएका थिए । त्यहि बेला सिताराम कट्टेलले कुलमान घिसिंगसंग बिजुलीको भोल्टेज बढाएर रंगशाला निर्माणलाई सहज गरिदिन सहयोग मागेका थिए । सिताराम कट्टेलको उक्त आग्रहलाई स्वीकार्दै कुलमान घिसिंगले ५ महिनापछि २०० केबी ९द्दण्ण् प् ख्० को ट्रान्समिटर रङ्गशाला स्थलमा जडान गरिदिएका छन् । ट्रान्समिटर जडान गरे संगै सिताराम कट्टेलले धन्यवाद व्यक्त गर्दै तस्बिर फेसबुक मार्फत सार्वजनिक गरेका छन् ।

सिताराम कट्टेल लेख्छन्स् ूनेपाल बिधुत प्राधिकरणका प्रबन्ध निर्देशक कुलमान घिसिङ ज्यूले २०० केबी ९द्दण्ण् प् ख्० को ट्रान्समिटर रङ्गशाला स्थलमा जडान गरिदिनुभएकोमा उहाँ लगायत नेपाल बिधुत प्राधिकरण परिवार र भरतपुर शाखालाई बिशेष धन्यवाद एवम् आभार ब्यक्त गर्न चाहान्छौं ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*