पुल अलपत्र पार्ने पप्पुसँग ठेक्का तोडियो, धरौटी जफत, साढे ६ करोड जरिवाना

जनपत्र
१६ मंसिर २०७६, सोमबार ०६:१२

मध्यपहाडी राजमार्गमा पुल निर्माण अपपत्र पार्ने पप्पुरनेपाल प्रगति जेभीसँग ठेक्का सम्झौता तोडिएको छ । पटक–पटक चेतावनी दिँदा पनि २ वटा निर्माण पूरा नगरेको भन्दै मध्यपहाडी राजमार्ग योजना कार्यालय धुलिखेलले कालोसूचीमा राखेर धरौटीसमेत जफत गर्ने निर्णय गरेको हो । यसको लागि कार्यालयले सार्वजनिक खरिद अनुगमनको कार्यालयलाई सिफारिस गर्ने मध्यमहाडी राजमार्ग कार्यालयले जनाएको छ ।

पप्पुरनेपाल प्रगति जेभीले खुर्कोट घुर्मी सडक अन्तगरत खाङसाङ र सोलुखोलामा पुल बनाउन २०६८ सालमा सम्झौता गरेका थिए । तर पटक–पटक स्पष्टिकरण सोध्दा चित्त बुझ्दो स्पष्टिकरण नदिएको र काम सुरु नगरेकाले ठेक्का तोडिएको आयोजनाले जनाएको छ ।

सम्झौता गर्दा राखेको धरौटी रकम पनि जफत गर्ने र ६ करोड ६० लाख २२ हजार रुपैयाँ जरिवाना भराउने पनि आयोजनाले जनाएको छ । ३५ दिनभित्र ६ करोड ६० लाख रुपैयाँ सरकारको खातामा नबुझाए पप्पुरनेपाल प्रगति जेभीको अरु सम्पत्तिबाट असुल गरिने पनि आयोजनाले जनाएको छ ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*