एनसेलले ल्यायो ‘अल नेटवर्क भ्वाइस प्याक’

जनपत्र
२७ कार्तिक २०७६, बुधबार ०६:३२

एनसेलका प्रिपेड ग्राहकहरुले अब देशभित्र अन्य नेटवर्कमा रहेका आफ्ना साथीभाई र आफन्तजनहरुसँग सुलभ दरमा कुरा गर्न सक्नेछन् । एनसेल प्राईभेट लिमिटेडले ‘अल नेटवर्क भ्वाइस प्याक’ अफर संचालनमा ल्याएको छ । यसअन्तर्गत ग्राकहले करबाहेक प्रति मिनेट रु १ को दरमा देशभित्रको सम्पुर्ण नेटवर्कमा कल गर्न सक्छन् ।

यो अफरबाहेक विद्यमान शुल्कअनुसार एनसेलका ग्राहकले अन्य सेवा प्रदायकको नेटवर्कमा कल गर्दा करबाहेक प्रति मिनेट रु १।९९ लाग्दछ । यो अल नेट भ्वाइस प्याक मंगलबार ९कार्तिक २६० देखि संचालनमा आएको छ । यस प्याकअन्तर्गत ग्राकहले २० मिनेटको अल नेटवर्क टक टाइम ९देशका अन्य कुनै पनि टेलिकम सेवा प्रदायकको नेटवर्कमा कल गर्न मिल्ने० कर बाहेक रु २० ९कर सहित रु २५।५४० मा लिन सक्छन् । यसरी देश भित्रको अन्य नेटवर्कमा सुलभ दरमा कल गर्न सकिने अफर ल्याईएको यो पहिलो पटक हो ।

यो प्याक सुचारु गर्न चाहने एनसेलका ग्राहकले एष्ट्रिक्स ८१७११८८ ७३ डायल गर्न सक्छन् । प्याक सुचारु गरेपछि २४ घण्टाका लागि मान्य हुनेछ । यो प्याकले ग्राकहलाई थप मुल्य प्रदान गर्ने र अन्य नेटवर्कमा रहेका आफ्ना साथीभाई र आफन्तजनहरुसँग सुलभ दरमा सम्पर्कमा रहि रहन मद्दत गर्ने विश्वास एनसेलले लिएको छ । यो अफर माघ २६ गते सम्म संचालनमा रहने छ ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*