घर, जग्गा व्यावसायीको शुभकामना आदान प्रदान

जनपत्र
२ कार्तिक २०७६, शनिबार १३:५८

हेटौंडा । घरजग्गा व्यावसायी संघ मकवानपुरको आयोजनामा आज हेटौंडामा शुभकामना आदान प्रदान तथा चियापान कार्यक्रम गरिएको छ । शुभ विजया दशमी, शुभ दिपावली, छट पर्व र नेपाल सम्वतको अवसरमा शुभकामना आदान प्रदान तथा चियापन गरिएको हो ।

घरजग्गा व्यावसायी संघ मकवानपुरका अध्यक्ष धुर्व घिमिरेको अध्यक्षता तथा हेटौंडा उपमहानगरपालिकाका कार्यबाहक मेयर मिना कुमारी लामाको प्रमुख आतिथ्यतामा कार्यक्रम भएको हो ।

कार्यक्रममा नेकपा मकवानपुरका नेता श्रीधर पोख्रेल, नेपाली काग्रेश मकवानपुरका नगर सभापति आनन्दराम पराजुली, राप्रपाका नगर सभापति गुरु प्रसाद सापकोटा, मकवानपुर उद्योग बाणिज्यसंघका अध्यक्ष कृष्ण कटुवाल लगायतकाले मन्तव्य व्यक्त गर्नु भएको थियो ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*