मेलमिलाप कर्ताहरुको लागी न्यायिक समितिको अधिकार एवं कार्यविधि सम्वन्धी प्रशिक्षण

जनपत्र
२ आश्विन २०७६, बिहीबार १९:१०

हेटौंडा । अक्सफाम नेपाल तथा नारी सिप सृजना केन्द्रको संयुक्त साझेदारीतामा संचालित राजनितिमा महिलाको सहभागीता तथा नेतृत्व विकाश परियोजना अन्तर्गत मकवानपुरका दश वटै स्थानिय तहका मेलमिलाप कर्ताहरुको लागी प्रशिक्षण दिइएको छ । न्यायिक समितिको अधिकार एवं कार्यविधि सम्वन्धी प्रशिक्षण कार्यक्रम सम्पन्न भयो ।

कार्यक्रममा स्थानिय स्तरमा गठित न्यायिक समितिको अधिकार तथा कार्यविधि र जनप्रतिनिधिहरुको भुमिका जिम्मेवारी तथा कार्यसम्पादनको अधिकार संगसंगै न्यायिक समितिमा पालना गर्नु पर्ने विषयमा अधिवक्ता मन प्रसाद भट्टराईबाट सहजिकरण भएको उक्त प्रशिक्षण कार्यक्रममा २५ जना मेलमिलापकर्ता महिलाहरुको सक्रिय सहभागीतामा रहेको थियो ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*