हेटौंडामा छैठौ परिवार योजना दिवस मनाइयो

जनपत्र
१ आश्विन २०७६, बुधबार १८:५२

हेटौंडा । हेटौंडामा छैठौ परिवार योजना दिवस मनाईएको छ । स्वास्थ्य कार्यालय मकवानपुर र हेटौडा उपमहानगर पालिकाको सयुक्त आयोजनामा कार्यक्रम गरिएको हो । परिवार योजना दिवसका अवसरमा निकालीएको ¥याली हेटौडा अस्पतालबाट शुरु भई बसपार्क, सिमाचोक हुदै बुद्ध चोकमा आई सम्पन्न गरिएको थियो ।

कार्यक्रममा स्वास्थ्य कार्यालय मकवानपुर हेटौडा उप महानगर पालिका र सहयोगी संस्थाहरु तर्फबाट परिवार योजना दिवसको महत्व, परिवार नियोजनको साधनको सेवा सुनिश्चतामा किशोर किशोरीको भुमिका विषयमा आ–आफ्ना भनाईहरु राख्नु भएको थियो । कार्यक्रममा गायककार, संगितकार तथा रचानाकार ईश्वर खडकाबाट परिवार नियोजन सम्बन्धि सन्देश मुलक सागितिक कार्यक्रम प्रस्तुत गरिएको थियो ।

कार्यक्रमा ग्रिन तारा नेपालका तुलसी गौतमले परिवार नियोजन सम्वन्धी प्रश्नहरु सम्मिलित क्युज प्रतियोगिता संचालन गरिएको थियो र सहि उतरदाताहरुलाई पुरस्कृत गरिएको थियो । कार्यक्रममा परिवार नियोजन सम्वन्धी सामाग्री सहितको परामर्श सेवा ईन्सटल ग्रिनतारा नेपालको सहयोगमा बुदचौक हेटौडामा दिनभरी राखिएको थियो ।

कार्यक्रममा परिवार नियोजन सघं शाखा कार्यालय मकवानपुर, ग्रिनतारा नेपाल, सुनौलो भविष्य नेपाल, आईपास नेपाल तथा मेरिस्टोप नेपालको सहयोगमा “किशोर किशोरीको सहभागीता,परिवार नियोजन सेवाको सुनिश्चितता“ भन्ने नारा सहित छैठौ परिवार योजना दिवस मनाईएको हो ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*