सिनामंगलमा टिपरले ३ वटा मोटरसाइकललाई ठक्कर दियो, एकको मृत्यु, दुई गम्भीर

जनपत्र
९ भाद्र २०७६, सोमबार ०६:२५

सिनामंगलमा टिपरले तीन वटा मोटरसाइकललाई ठक्कर दिँदा एक जनाको घटनास्थलमै मृत्यु भएको छ । दुई जना गम्भिर घाइते छन् । महानगरीय ट्राफिक महाशाखा, रामशाहपथका प्रमुख एसएसपी वसन्त पन्तका अनुसार, आइतबार साँझ तीनकुनेबाट गौशालातर्फ जाँदै गरेको टिप्परले तीन वटा मोटरसाइकलाई ठक्कर दिएर भागेको थियो ।

तर, तत्काल खोजीमा खटिएको प्रहरी वृत्त, गौशलाले बा ३ ख ४३१७ नम्बरको शंकास्पद टिपरलाई नियन्त्रणमा लिइसकेको पन्तले अनलाइनखबरलाई बताए । प्रहरीका अनुसार, तीब्र गतिमा रहेको टिप्परले बा ८५ प ५६९, बा ३८प २३९३ र बा ४३ प ८७३५ नम्बरको मोटरसाइकललाई ठक्कर दिएको थियो । मृत्यु र घाइते हुनेको नाम खुलेको छैन । घाइतेको अहिले सिभिल अस्पतालमा उपचार भइरहेको मेट्रो ट्राफिक एफएमले जनाएको छ ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*